Na vlastné oči – nekupujte mačku vo vreci

Na vlastné oči – nekupujte mačku vo vreci

Špeciálna služba pre našich zákazníkov

Nákup rybárskych potrieb, najmä prútov, navijakov či oblečenia formou objednania v internetovom obchode má aj svoje úskalia. Ak konkrétny produkt presne nepoznáte, môžete sa pri rozbalení doručenej zásielky dočkať aj sklamania a následných problémov pri riešení výmeny, či vrátenia tovaru. Tu následne zistíte aj to, akú serióznosť pri vybavovaní Vašich požiadaviek má Vami zvolený internetový predajca. Samozrejme, najmä tradičné e-shopy (ako napríklad aj ten náš) postupujú aj v týchto prípadoch vysoko profesionálne a k spokojnosti zákazníka.

Ak sa ale chcete takýmto skúsenostiam úplne vyhnúť, máme pre Vás špeciálnu službu. Tovar, ktorý by ste si pred kúpou radi podrobne prezreli, poťažkali, potočili, vyskúšali…, Vám na dohodnutý termín do našej predajne dovezieme a rezervujeme. Počkáme na Vašu návštevu a Vy sa budete môcť s produktom, ktorý ste dovtedy videli iba na obrázku dokonale oboznámiť. Čo je pre to treba spraviť? Stačí zavolať na telefónne číslo našej predajne 0905 890 275 a dohodnúť si presne, ktoré produkty chcete vidieť a tiež termín Vašej návštevy u nás v predajni.

Zatelefonovať a rezervovať si tovar na termín Vašej návštevy je vhodné aj v tom prípade, ak chcete predísť sklamaniu, z toho, že konkrétny produkt je práve krátkodobo vypredaný a v predajni ho momentálne nemáme.

Už veľa zákazníkov túto našu službu využilo a predišlo tak zbytočným problémom a sklamaniam. Urobíme skutočne všetko pre to, aby ste aj Vy boli s našimi službami spokojní.


Kontaktný formulár