Chovateľský kútik

Chovateľský kútik v predajni Ryby Rybky Rybičky

V našej predajni ponúkame tiež kvalitné krmivá pre domácich miláčikov, prevažne pre psy a mačky. Hlavný sortiment predstavujú granulované krmivá prémiovej talianskej značky Farmina. Sortiment je skutočne široký a reakcie našich zákazníkov s kvalitou predávaných produktov sú mimoriadne pozitívne. Aj pre zvieratká so zažívacími ťažkosťami, zdravotnými problémami alebo mimoriadne vyberavými jazýčkami sme poradili to, čo im pomohlo a chutilo. Preto sa k nám zákazníci radi vracajú a krmivá nakupujú opakovane. A to nielen granule, ale aj konzervy, kapsičky, či pamlsky.

A nielen od Farminy, môže to byť aj Nuevo, Hills, Brit, Pro Plan, Happy Cat, Happy Dog, Calibra, Salač, Woolf, Opti Life, NutriCan, Alavis, Dr.Pet, DUVO+ a iných. Okrem krmív máme aj prípravky proti kliešťom, blchám a iným kožným parazitom – ako sú pipetky, obojky, spreje a šampóny, či tiež vitamíny a výživové doplnky pre zdravé kĺby a kosti, ale aj podstielky pre mačky.


Aj Vám veľmi radi poradíme a uvidíte, že Váš domáci maznáčik bude naozaj spokojný. Stačí, ak zavoláte na číslo našej predajne 0905 890 275 alebo nám napíšte mail. Pokiaľ nebudeme vedieť poradiť sami a ihneď, tak v prípade potreby vieme niektoré situácie konzultovať aj s veterinárom. Vopred Vám veľmi pekne ďakujeme za dôveru.


Kontaktný formulár