Rybárska karta

Rybárska karta – náš vernostný program

V Rybičkách chceme, aby ste boli viac než len obyčajní zákazníci, a preto vám ponúkame možnosť získať našu Rybársku kartu. Táto novinka vám umožní zbierať si na svoj osobný účet kredit vo výške 5 % zo sumy nákupu. Takto nazbierané peniaze si môžete uplatniť pri niektorom z vašich ďalších nákupov.

Myslíme si, že z nákupu u nás by ste si mali odniesť viac ako len tovar, a preto sme sa rozhodli vytvoriť systém odmeňovania verných zákazníkov populárnou a známou formou zákazníckych kariet.

» Naša Rybárska karta otvára svojim držiteľom lákavé bonusy a výhody «

Systém funguje veľmi jednoducho

Nakúpte v našich rybárskych potrebách alebo v našom eshope (www.rrr.sk/shopv hodnote aspoň 50 eur a my vám zdarma vydáme Rybársku kartu s unikátnym číselným kódom, čím získate aj svoje osobné konto, na ktorom sa bude ukladať peňažný kredit získaný nákupmi u nás. Za každý takýto nákup sa na váš účet pripíše suma v hodnote 5 % zo sumy, ktorú pri nákupe zaplatíte. Takto nazbieraný kredit potom môžete vyčerpať pri ďalšom nákupe, kedy vám hodnotu kreditu odčítame z celkovej sumy nákupu. Výšku kreditu, ktorý sa pri nákupe rozhodnete využiť, určíte vy sami. Môžete použiť len časť alebo aj celú hodnotu kreditu, je to len na vás. Čerpanie kreditu taktiež nie je nijako časovo obmedzené, takže sa nemusíte báť, že vám váš kredit prepadne. Výšku aktuálneho kreditu si pohodlne skontrolujete na internetovej stránke svojho osobného účtu k Rybárskej karte (na adrese karta.rrr.sk), do ktorého máte po prihlásení pomocou čísla karty a osobného hesla prístup iba vy. Držiteľ Rybárskej karty si môže uplatniť zľavu na celý sortiment našich rybárskych potrieb vrátane akciových produktov a produktov s výpredajovými cenami. Náš aktívny bonusový program vám umožní kumulovať kredit neobmedzene, jeho výška záleží len na vás. Môže sa stať, že si našetríte na celý nákup. Vyčerpanie kreditu taktiež neviažu žiadne podmienky, svoje bonusy tak máte celkom vo svojich rukách.

Platí aj pri nákupe cez náš eshop

Pri nákupe cez internet jednoducho zadáte číslo svojej karty do poznámky pri odosielaní objednávky spolu s výškou zľavy, ktorú si chcete uplatniť. O ostatné sa už postaráme my. Pri nákupe v kamennej predajni stačí kartu podať predavačovi pri platení, alebo len udáte svoje unikátne číslo a kartu samotnú ani netreba vyťahovať. Systém je jednoducho nastavený pre vaše najväčšie pohodlie.

Náš cieľ je zrejmý

Chceme vás odmeniť a poďakovať sa za to, že ste sa rozhodli pre nákup u nás. Veríme, že sa vám tento nový systém bude páčiť a oceníte jeho výhody.

Najčastejšie otázky

Môžem v Rybičkách vďaka svojmu kreditu nakúpiť aj zadarmo?

• Práve táto možnosť je jedným z najatraktívnejších výhod, ktoré Vám Rybárska karta ponúka. Ak si na svojom konte našetríte kredit, vo výške ktorého potom uskutočníte ďalší nákup, nemusíte nič platiť. Oplatí sa preto svoj kredit šetriť a pripraviť si tak sumu, za ktorú neskôr nakúpite úplne bez akéhokoľvek doplatku.

Z akej sumy sa mi pripočíta kredit pri ďalšom nákupe, keď zároveň uplatňujem zľavu?

• V prípade, že si pri svojom nákupe prajete použiť určitú výšku Vášho kreditu, získate na svoje konto kredit vo výške 5 % zo sumy po odrátaní zľavy. Ak napríklad nakúpite za 30 € a prajete si zo svojho konta odrátať kredit vo výške 10 €, na konto sa Vám z tohto nákupu pripočíta 5 % zo sumy, ktorú skutočne zaplatíte (v tomto prípade z 20-tich €). Z tohto nákupu by ste si tak na svoje konto pripísali kredit vo výške 1 €.

Ak je výška môjho kreditu vyššia ako hodnota nákupu, vydáte mi rozdiel?

• Bohužiaľ, kredit nazbieraný na svojom účte môžete využiť maximálne do výšky hodnoty nákupu, na ktorý plánujete uplatniť zľavu. Z kreditu zákazníkom hotovosť nevydávame.

Na čo presne slúži moje osobné konto k Rybárskej karte?

• Vaše osobné konto náchádzajúce sa na stránke karta.rrr.sk je výborným a jednoducho dostupným spôsobom overenia výšky Vášho aktuálneho zostávajúceho kreditu. Na základe tejto informácie sa môžete rozhodnúť, koľko zo svojho kreditu chcete odčerpať vo forme zľavy pri Vašom nákupe. Konto Vám taktiež ukáže číslo Vašej Rybárskej karty a v sekcii Nastavenia Vám umožní kedykoľvek zmeniť svoje prístupové heslo.

Ako si nastavím vlastné heslo svojho osobného konta?

• Pri získaní Rybárskej karty, získavate zároveň aj prístup k svojmu osobnému uživateľskému kontu, ktoré má prednastavené univerzálne heslo “ 0000 „. Pri Vašom prvom prihlásení do systému a zadaní hesla 0000 budete automaticky vyzvaný k prispôsobeniu hesla podľa seba. Svoje heslo môžete, samozrejme, zmeniť aj kedykoľvek potom. Túto možnosť máte v sekcii Nastavenia vo svojom osobnom konte.

Prečo musím pri zakladaní konta povinne udať aj svoje telefónne číslo?

• Telefónne číslo slúži len ako kontrolný údaj v prípade, že nebudete mať svoju kartu pri sebe. Na základe telefónneho čísla môže operátor jednoducho vyhľadať Vaše konto v systéme a overiť aj Vašu identitu.

Nenašli ste odpoveď na otázku, ktorá Vás zaujíma?

• Ak máte akékoľvek ďalšie otázky ohľadom nášho vernostného programu Rybárska karta, neváhajte sa na nás obrátiť. Buď zavolajte na jedno z našich telefónnych čísel: 0905 890 275 a 046/542 19 12, alebo napíšte správu na adresu info@rrr.sk. Veľmi radi Vám odpovieme.