Návod na ovládanie

Online Rybičky – ovládanie multimediálnych prvkov

Náš multimediálny mesačník Online Rybičky je pre všetkých úplne zdarma. Má formu klasického časopisu, ale navyše je obohatený o multimédiá a interaktívny obsah. Spojili sme v ňom televíziu a časopis. Prakticky to znamená, že si pri jeho prezeraní môžete pozerať videá k článkom, alebo sa priamo dostať na zaujímavé rybárske stránky.


Najviac zaujímavého obsahu z časopisu získate, keď v ňom kliknete práve na tieto ikony:

Viac informácii

Chcete sa dozvedieť viac užitočných informácii?

Kliknutím na túto ikonku v časopise Online Rybičky budete automaticky presmerovaný na novú internetovú srtánku, kde sa dozviete viac užitočných informácii o produktoch alebo službách, ku ktorým je táto ikonka priradená.


Fotogaléria

Pekných fotografii predsa nikdy nie je dosť.

Kliknutím na túto ikonku kdekoľvek v časopise Online Rybičky otvoríte samostatnú rozsiahlu fotogalériu, v ktorej si môžete poprezerať všetky fotky priradené k danému článku alebo produktu.


Vložené video

Najlepšie je aj tak pozrieť si to na videu.

Kliknutím na túto ikonu v časopise spustíte v samostatnom okne video, ktoré najpútavejšou formou rozšíri informácie o článku alebo produkte, ku ktorému je priradené.


Načítaný článok

Načo čítať, keď si to môžete celé vypočuť?

Kliknutím na túto ikonu v časopise spustíte prehrávač, v ktorom si môžete prehrať audio-nahrávku článku, ku ktorému je ikonka priradená. Nemusíte si tak článok čítať sami, môžete is ho jednoducho v plnom znení vypočuť.


Virtuálna prehliadka

Akoby ste sa prechádzali priamo po danom mieste.

Kliknutím na túto ikonu v časopise otvoríte virtuálnu prehliadku miesta, ku ktorému je táto ikona priradená. Nemusíte už nikam chodiť na to, aby ste si o nejakom mieste vytvorili detailnú predstavu.


360° prehliadka

Klasické statické fotky vám nikdy neukážu všetko.

Kliknutím na túto ikonu v časopise otvoríte 360° prehliadku produktu, ku ktorému je ikona priradená. Môžete si tak produkt otáčať zo všetkých strán a priblížiť do najmenších detailov.


Mapa

Aby ste pohodlne našli vždy všetko.

Kliknutím na túto ikonu v časopise otvoríte okno s online mapou miesta, ku ktorému je ikona priradená. Nič nemusíte hľadať dodatočne, ani samostatne zadávať do vyhľadávača, všetko zariadi jedno kliknutie na túto ikonu.


Názorne všetko najlepšie uvidíte v tomto krátkom inštruktážnom videu

Tu si môžete pozrieť krátky videonávod, v ktorom vám predstavíme úplne nový časopis Online Rybičky. Aby vám neušla žiadna z výhod, ktoré tento časopis prináša, pozrite si, ako sa v ňom pohybovať a aké prvky sledovať.