Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.


Archív Ryby, Rybky, Rádia


RRRadio maly banner NEW novi partneriVšetky relácie, ktoré sme odvysielali si môžete kedykoľvek vypočuť tu, v našom archíve.


Od začiatku vysielania nášho rádia, ktorý bol v apríli 2014 tvorili jeho program tieto relácie:

Slovensko na rybách - približne dvojhodinový pestrý blok informácií, ktorý sa skladá z rozhovorov a aktuálnych vstupov zaoberajúcich sa rôznorodými oblasťami od praktického lovu rýb, nástrah, návnad, ideálnych miest na lov, momentálnej aktivity rýb, rybárskej turistiky, aktualít zo športového rybolovu, súkromných rybárskych revírov, až po mnohé ďalšie témy, ktoré oslovujú všetkých rybárov. Nechýba tiež Rybárska poradňa, kde na otázky odpovedajú špičkoví rybári. 

Povedzme si to narovinu - relácia na témy, o ktorých kompetentní radšej mlčia. Diskusia je vysielaná naživo, každý druhý piatok, o 18-tej hodine. Slavomír Pavle, Peter Martiš a Juraj Vaňo v relácii, ktorá trvá cca 2 hodiny, naživo diskutovali o pálčivých otázkach, ktoré trápia väčšinu slovenských rybárov. V relácii telefonujú kompeteným a žiadajú od nich odpovede narovinu. 

Postup pre prehranie relácie z archívu je veľmi jednoduchý:

  1. Najskôr si vyberte rok, v ktorom mala relácia premiéru.
  2. Potom sa vám otvorí prehľad relácií s ich poradovým číslom a dátumom premiéry.
  3. Po kliknutí na konkrétnu reláciu sa vám zobrazí jej obsah a link na spustenie prehrávania z archívu.
  4. Potom už stačí iba kliknúť na link a spustiť prehrávanie.

Do archívu sme pridali aj relácie Čítanie o rybáchzimný špeciál, ktorý sme pripravovali začiatkom roka 2015. Započúvajte sa do príbehov, ktoré môžete zažiť iba na rybách!

Kontakt
 
Veľkonecpalská 17, 971 01 Prievidza
   redakcia@rrr.sk
Mobil: 0905 604 548   
Tel: 046/542 19 12